Aktuality

Vertigo letos slaví 15 let existence

Vertigo je na československé hudební scéně již 15 let. U této příležitosti se v Divadle Archa dne 4.10.2017 uskuteční velký koncert, na kterém kromě Vertiga vystoupí celá řada hostů, např. Lenka Dusilová, duo Tara Fuki, David Dorůžka, šmyčcový kvartet Vladana Malinjaka atd. Součástí koncertu bude videoprojekce mapující historii kapely. Vertigo 15 let

Skvělý článek mapující historii Vertiga vyšel v Hospodářských novinách

Daniel Konrád (vedoucí kulturní rubriky v Hospodářských novinách) skvěle zmapoval historii Vertiga, jejich počátky fungování, hudební vlivy, směřování kapely atd. Je to bezpochyby zajímavé čtení a je k dispozici na stránkách Hospodářských novin, v tištěné podobě ve výtisku ze dne 10.2.2017.

Soutěžte o naše nové CD

Český Rozhlas Jazz pořádá soutěž o 2 CD Nononononininini, tak zkuste své štěstí.

Videoklip Nononononininini

Oficiální videoklip ke skladbě Nononononininini vznikl ve studiu Sono během natáčení desky. Podívat se na něj můžete zde.

Český rozhlas Vltava recenzoval Nononononininini

Na stránkách Českého rozhlasu Vltava byla zveřejněna recenze naší aktuální novinky Nononononininini. Recenzi najdete zde.

Nononononininini v e-shopu

Naše aktuální CD Nononononininini je nyní možno zakoupit prostřednictvím Vertigo eshopu. K dispozici jsou i elektronické verze ve formátech FLAC a MP3. Podpoříte tak přímo nás, děkujeme!